KúpMotýlik.sk nájdete na GLAMI.sk

Dámske Náušnice

21 položiek celkom

Cena

910
1910
Dámske Krajkové Náušnice Diva Modré
Tip
€9,95 / ks

Modré dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkami, vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť. Sú veľm originálne a úžasným spôsobom dotvárajú Váš outfit. 

Kód: 1305
Dámske Krajkové Náušnice Diva Šedé
€9,95 / ks

Oceľovo sivé dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkami, vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom dotvárajú Váš outfit. 

Kód: 1307
Dámske Krajkové Náušnice Diva Hnedé
Tip
€9,95 / ks

Hnedé dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkami, vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom dotvárajú Váš outfit. 

Kód: 1309
Dámske Krajkové Náušnice Diva Biele
€9,95 / ks

Biele dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkami, vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom dotvárajú Váš outfit. 

Kód: 1304
Dámske Krajkové Náušnice Diva Čierne
€9,95 / ks

Čierne dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkami, vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom dotvárajú Váš outfit. 

Kód: 1308
Dámske Krajkové Náušnice Diva Ružové
€9,95 / ks

Ružové dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkami, vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom dotvárajú Váš outfit. 

Kód: 1306
Dámske Krajkové Náušnice Dara Červené
€9,95 / ks

Červené dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkom, vhodné na bežné každodenné nosenie, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom rozžiaria Vašu osobnosť.. 

Kód: 1311
Dámske Krajkové Náušnice Dara Čierne
€9,95 / ks

Čierne dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkom, vhodné na bežné každodenné nosenie, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom rozžiaria Vašu osobnosť.. 

Kód: 1312
Dámske Krajkové Náušnice Dara Modré
€9,95 / ks

Modré dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkom, vhodné na bežné každodenné nosenie, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom rozžiaria Vašu osobnosť.. 

Kód: 1314
Dámske Krajkové Náušnice Dara Ružové
€9,95 / ks

Ružové dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkom, vhodné na bežné každodenné nosenie, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom rozžiaria Vašu osobnosť.. 

Kód: 1310
Dámske Krajkové Náušnice Dara Sivé
€9,95 / ks

Sivé dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkom, vhodné na bežné každodenné nosenie, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom rozžiaria Vašu osobnosť.. 

Kód: 1313
Dámske Krajkové Náušnice Dara Žlté
€9,95 / ks

Žlté dámske krajkové náušnice ozdobené kamienkom, vhodné na bežné každodenné nosenie, Sú veľm originálne a úžasným spôsobom rozžiaria Vašu osobnosť.. 

Kód: 1315
Hore
Ďalšie produkty

Strojovo výšívané dámske náušnice krajkové dekorované swarovski kamienkom. Náušnice sú vhodné na slávnostné príležitosti, na svadbu, ale aj na bežné nosenie k letným šatám.