KúpMotýlik.sk nájdete na GLAMI.sk

Drevené Motýliky

16 položiek celkom

Cena

1922
11922
Drevený motýlik dub - fialový
od €19 / ks

Elegantný drevený motýlik z dubového dreva ozdobený lesklou fialovou saténovou výplňou. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn, alebo detský drevený motýlik.

Kód: 737/CEN3
Drevený motýlik javor - ružový
€22 / ks

Javorový drevený motýlik s bodkovanou stredovou výplňou v staroružovej farbe.

Kód: 426
Drevený motýlik mahagon zlatý
od €19 / ks

Elegantný drevený motýlik v  odtieni mahagon s lesklou saténovou výplňou v zlatej farbe. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn.

Kód: 386/CEN3
Drevený motýlik dub - modrý
od €19 / ks

Elegantný drevený motýlik z dubového dreva ozdobený lesklou modrou saténovou výplňou. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn.

Kód: 383/CEN3
Drevený motýlik dub -strieborný
od €19 / ks

Elegantný drevený motýlik z dubového dreva ozdobený lesklou saténovou výplňou striebornej farby. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn.

Kód: 377/CEN3
Drevený motýlik mahagon - folklórny
od €19 / ks

Folklórny drevený motýlik s červenou stuhovou stredovou výplňou s folklórnym vzorom. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn.

Kód: 374/CEN3
Drevený motýlik mahagon medený
od €19 / ks

Elegantný drevený motýlik v  odtieni mahagon s lesklou saténovou výplňou v medenej farbe. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn.

Kód: 371/CEN3
Drevený motýlik dub - čierny
od €19 / ks

Elegantný, drevený dubový motýlik doplnený čiernou saténovou výplňou. Vhodný na všetky formálne príležitosti.Jeho univerálne farebné zloženie je ľahko kombinovateľné k rôznym...

Kód: 311/CEN3
Drevený motýlik dub - červený
od €19 / ks

Elegantný, dubový, drevený motýlik so stredovou výplňou z červeného saténu. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn.

Kód: 308/CEN3
Drevený motýlik dub tmavomodrý
od €19 / ks

Dubový drevený motýlik s elegantnou tmavomodrou lesklou saténovou výplňou. Dostupný je aj vo variante drevený motýlik otec a syn.

Kód: 215/CEN3
Drevený motýlik dub - hnedý
od €19 / ks

Elegantný, drevený dubový motýlik doplnený hnedou saténovou výplňou. Vhodný na všetky formálne príležitosti.Jeho originálne farebné zloženie je zárukou, že nezaniknete v dave....

Kód: 173/CEN3
Drevený motýlik dub smoked - svadobný
€22 / ks

Elegantný, svadobný, dubový drevený, motýlik biely

Kód: 164
Hore
Ďalšie produkty